wtorek, 12 czerwca 2012

Domaine la Françoise

Jeżeli masz już dosyć huku dużego miasta, warkotu samochodów i "zapachów" kurzu czy dymu itp., a pragniesz idealnej ciszy, spokoju, czystego powietrza, pięknych krajobrazów gór, lawendy i słoneczników, chcesz delektować się szumem rzeczki i chodzić na spacery słuchając przy tym pięknych śpiewów ptaków... to Domaine La Francoise jest idealnym miejscem na Twój wypoczynek:)
Domaine La Francoise leży w samym sercu Prowansji, w dolinie Alp, wśród lawendy i słoneczników... Tutaj, w progu XVIII-wiecznego domu ciepło i serdecznie powita Cię belgijski gospodarz Pascal (tak, tak belgijski:)) ze swoją rodziną. I dodam, że z Pascalem możesz porozmawiać po flamandzku, francusku, angielsku i trochę po niemiecku. Jeśli lubisz domy "z duszą" urządzone w starym stylu, z pięknym ogrodem i jeśli lubisz pływać i się opalać to na pewno Ci się tutaj spodoba:)
Stąd też prowadzą drogi do wielu turystycznych miejscowości leżących nieopodal "Domaine", takich jak: Montelimar, Nyons, Vasion La Romaine,itp. W pobliżu położone są też Mont Ventoux-góry słynące z kolarstwa... Stąd do Marsylii jest około 120km, a do Avignom około 100 km.
Chcesz więcej poczytać i zobaczyć galerię? To zaglądnij tutaj:         Domaine La Francoise...


Domaine La Francoise

Domaine La Francoise 1

Domaine La Francoise 2

Domaine La Francoise 3

Domaine La Francoise 4
Domaine La Francoise 5

1 komentarz:

  1. sessiz bir yerde yaşamak isterdim,4,5 dönim arazi aldık,belki gelen yaz orada yaşamaya başlarım,sadece kuş sesleri var .http://rafetagacitligi.blogspot.com/-bu benim yeni blog,yazlığım için fikirler arıyorum,güzel şeyleri paylaşıyorum.iyi günler dilerim.

    OdpowiedzUsuń